OŠ "STANISLAV BINIČKI" JASIKA
SKORO DVA VEKA POSTOJANJA NAŠE ŠKOLE...

Objekat u Jasici ima 14 učionica sa pripremnim prostorijama za fiziku, hemiju i biologiju, dva kabineta za TO, kabinet informatike, fiskulturnu salu, biblioteku - medijateku, nastavničku zbornicu, prostoriju za zabavište, kancelarije direktora, pedagoga - psihologa, sekretara - računovodstva, kuhinju sa trpezarijom i uređene sportske terene za rukomet, košarku i odbojku. U školi ima 4 odeljenja od 1. do 4. razreda i 12 odeljenja od 5. do 8. razreda. Nastava je organizovana u dve smene.

Od nastavnih i tehničkih sredstava škola poseduje: 9 grafoskopa, 15 računara različitog kapaciteta i memorije, 1 projektor, 8 dijaprojektora, 4 episkopa, 1 foto aparat, 11 radiokasetofona, 1 fotokopirni aparat... Škola poseduje računarski kabinet opremljen naprednim računarom i BIM projektorom, gde se odvija nastava svih predmeta u svim razredima uz upotrebu savremenih multimedijalnih prezentacija koje izrađuju nastavnici, učitelji i učenici.

gallery/sala
gallery/kabinetinf